Overlay panel (7.x-1.1-beta1) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Created
sk: Vytvorené

en: Other
sk: Ostatné

en: Display title
sk: Zobrazovaný názov

en: Position
sk: Pozícia

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Select
sk: Zvoľte
