Overlay panel (7.x-1.1-beta1) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Edit
sv: Redigera

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Created
sv: Skapad

en: Other
sv: Övriga

en: Display title
sv: Titel för visning

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Select
sv: Välj
