Overlay panel (7.x-1.1-beta1) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Save
ta: சேமி

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Other
ta: மற்றவை

en: Display title
ta: காட்சி தலைப்பு

en: Position
ta: இடம்

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: Select
ta: தேர்ந்தெடு
