Overlay panel (7.x-1.1-beta1) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Edit
te: మార్చు

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Other
te: ఇతర

en: Display title
te: శీర్షిక చూపించు

en: Position
te: స్థానం

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: Select
te: ఎంచుకోండి
