Overlay panel (7.x-1.1-beta1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Edit
uk: Редагувати

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: Updated
uk: Оновлено

en: Created
uk: Створено

en: Other
uk: Інше

en: Display title
uk: Показати заголовок

en: Position
uk: Позиція

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Select
uk: Вибір
