Overlay panel (7.x-1.1-beta2) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Edit
am: አርትእ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: ID
am: አይዲ

en: Display title
am: ዓርዕስት አሳይ

en: Position
am: ቦታ
