Overlay panel (7.x-1.1-beta2) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Edit
fr: Modifier

en: Label
fr: Libellé

en: Save
fr: Enregistrer

en: Updated
fr: Mis à jour

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Created
fr: Créé

en: Other
fr: Autre

en: Display title
fr: Afficher le titre

en: Left
fr: Gauche

en: Right
fr: Droit

en: Select
fr: Sélectionner
