Overlay panel (7.x-1.1-beta2) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Display title
hy: Ցուցադրել վերնագիրը

en: Left
hy: Ձախ
