Overlay panel (7.x-1.1-beta2) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Edit
lv: Labot

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Created
lv: Izveidots

en: Other
lv: Citi

en: Display title
lv: Attēlojuma nosaukums

en: Position
lv: Pozīcija

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Select
lv: Izvēlēties
