Overlay panel (7.x-1.1-beta2) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Edit
pt: Editar

en: Label
pt: Etiqueta

en: Save
pt: Guardar

en: Updated
pt: Atualizado

en: Created
pt: Criado

en: Other
pt: Outro

en: Display title
pt: Mostrar título

en: Position
pt: Posição

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: Select
pt: Selecionar
