Overlay panel (7.x-1.1-beta2) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Edit
ro: Editați

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Updated
ro: Actualizat

en: Created
ro: Creat

en: Other
ro: Altele

en: Display title
ro: Afișează titlul

en: Position
ro: Poziţie

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Select
ro: Alege
