Overlay panel (7.x-1.1-beta2) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Edit
sl: Uredi

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Position
sl: Položaj
