Overlay panel (7.x-1.1-beta2) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Edit
sr: Измени

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Display title
sr: Прикажи наслов
