Overlay panel (7.x-1.1-beta2) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Edit
tr: Düzenle

en: Label
tr: Etiket

en: Save
tr: Kaydet

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Other
tr: Diğer

en: Display title
tr: Görünen başlık

en: Position
tr: Konum

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Select
tr: Seç
