Overlay panel (7.x-1.2-alpha1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Edit
af: Wysig

en: Save
af: Stoor

en: Created
af: Geskep

en: Other
af: Ander
