Overlay panel (7.x-1.2-alpha1) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Edit
ar: تحرير

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Updated
ar: التحديث

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Other
ar: آخر

en: Display title
ar: عرض العنوان

en: Position
ar: الوضع

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين
