Overlay panel (7.x-1.2-alpha1) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Edit
ast: Editar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Updated
ast: Anováu

en: Created
ast: Fechu

en: Other
ast: Otru

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
