Overlay panel (7.x-1.2-alpha1) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Other
bo: གཞན

en: Position
bo: གནས་ས

en: Left
bo: གཡོན

en: Select
bo: གདམ་གསེས
