Overlay panel (7.x-1.2-alpha1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Created
bs: Kreiran
