Overlay panel (7.x-1.2-alpha1) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Edit
cy: Golygu

en: Save
cy: Cadw

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Other
cy: Arall

en: Position
cy: Lleoliad

en: Select
cy: Dewis
