Overlay panel (7.x-1.2-alpha1) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Edit
es: Editar

en: Label
es: Etiqueta

en: Save
es: Guardar

en: Updated
es: Actualizado

en: Created
es: Creado

en: Other
es: Otro(s)

en: Display title
es: Mostrar título

en: Position
es: Posición

en: Left
es: Izquierda

en: Right
es: Derecha

en: Select
es: Seleccionar
