Overlay panel (7.x-1.2-alpha1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Edit
is: Broyt

en: Save
is: Goym

en: Updated
is: Dagført

en: Created
is: Stovnað

en: Other
is: Annað
