Overlay panel (7.x-1.2-alpha1) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Edit
is: Breyta

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: Updated
is: Uppfært

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: Position
is: Staðsetning

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri
