Overlay panel (7.x-1.2-alpha1) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Edit
it: Modifica

en: Label
it: Etichetta

en: Save
it: Salva

en: Updated
it: Aggiornato

en: Created
it: Creato

en: Other
it: Altro

en: Display title
it: Titolo mostrato

en: Position
it: Posizione

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra

en: Select
it: Scegliere
