Overlay panel (7.x-1.2-alpha1) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Edit
ja: 編集

en: Label
ja: ラベル

en: Save
ja: 保存

en: Updated
ja: 更新

en: Created
ja: 作成

en: Other
ja: その他

en: Display title
ja: タイトルを表示

en: Position
ja: ポジション

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Select
ja: 選択
