Overlay panel (7.x-1.2-alpha1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Edit
jv: Sunting

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Created
jv: Digawé

en: Other
jv: Liyané

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen
