Overlay panel (7.x-1.2-alpha1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Created
kk: Құрылған

en: Other
kk: Басқа
