Overlay panel (7.x-1.2-alpha1) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ
