Overlay panel (7.x-1.2-alpha1) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Edit
mr: संपादन

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Updated
mr: सुधारित

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Display title
mr: शीर्षक प्रदर्शन

en: Position
mr: स्थान
