Overlay panel (7.x-1.2-alpha1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Other
my: အခြား

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ
