Overlay panel (7.x-1.2-alpha1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Other
nl: Andere

en: Display title
nl: Titel weergeven

en: Position
nl: Positie

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Select
nl: Selecteren
