Overlay panel (7.x-1.2-alpha1) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Edit
se: Rievdat

en: Save
se: Vurke

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Position
se: Virgi
