Overlay panel (7.x-1.2-alpha1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Edit
th: แก้ไข

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Other
th: อื่นๆ

en: Display title
th: แสดงชื่อเรื่อง

en: Position
th: ตำแหน่ง

en: Select
th: เลือก
