Overlay panel (7.x-1.2-alpha1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Label
ug: بەلگە

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Other
ug: باشقا

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش
