Overlay panel (7.x-1.2-alpha1) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Edit
vi: Sửa

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: ID
vi: Mã

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Other
vi: Khác

en: Position
vi: Vị trí

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Select
vi: Chọn
