Overlay panel (7.x-1.1-beta2) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Edit
az: Dəyiş

en: Save
az: Saxla

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Other
az: Digər

en: Display title
az: Görünüş başlığı

en: Position
az: Vəzifə

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Select
az: Seçin
