Overlay panel (7.x-1.1-beta2) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Updated
bn: আপডেটকৃত
