Overlay panel (7.x-1.1-beta2) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Edit
ca: Edita

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Created
ca: Creat

en: Other
ca: Altres

en: Display title
ca: Mostra el títol

en: Position
ca: Posició

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Select
ca: Seleccioneu
