Overlay panel (7.x-1.1-beta2) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Edit
da: Redigér

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: Updated
da: Opdateret

en: Created
da: Oprettet

en: Other
da: Anden

en: Display title
da: Display titel

en: Position
da: Placering

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Select
da: Vælg
