Overlay panel (7.x-1.1-beta2) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Edit
eo: Redaktu

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Other
eo: Alia

en: Display title
eo: Montrata titolo

en: Position
eo: Loko
