Overlay panel (7.x-1.1-beta2) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Edit
et: Muuda

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Updated
et: Uuendatud

en: Created
et: Loodud

en: Other
et: Muu

en: Display title
et: Kuvatav pealkiri

en: Position
et: Asukoht

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Select
et: Vali
