Overlay panel (7.x-1.1-beta2) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Created
fi: Luotu

en: Other
fi: Muu

en: Display title
fi: Näytä otsikko

en: Position
fi: Sijoitus

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Select
fi: Valitse
