Overlay panel (7.x-1.1-beta2) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Edit
nn: Rediger

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Created
nn: Laga

en: Other
nn: Andre
