Overlay panel (7.x-1.1-beta2) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Edit
ps: سمون

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: Other
ps: نور

en: Position
ps: ځاى

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Select
ps: غوره
