Overlay panel (7.x-1.1-beta2) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: Created
sq: Krijuar

en: Other
sq: Tjetër
