Override Node Options (7.x-1.12) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: The username %name does not exist.
el: Το όνομα λογαριασμού %name δεν υπάρχει.

en: Log message
el: Μήνυμα ημερολογίου

en: You have to specify a valid date.
el: Πρέπει να δώσετε έγκυρη ημερομηνία.

en: Create new revision
el: Δημιουργία νέας αναθεώρησης

en: comment
el: σχόλιο

en: Revision information
el: Πληροφορίες αναθεώρησης

en: An explanation of the additions or updates being made to help other authors understand your motivations.
el: Επεξήγηση για τις προσθήκες ή τις διορθώσεις που κάνετε για να καταλάβουν καλύτερα οι άλλοι συντάκτες το σκοπό σας.
