Override Node Options (7.x-1.12) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: The username %name does not exist.
fi: Käyttäjätunnusta %name ei ole olemassa.

en: Log message
fi: Lokimerkintä

en: You have to specify a valid date.
fi: Sinun on annettava kelvollinen päiväys.

en: Create new revision
fi: Luo uusi versio

en: comment
fi: kommentti

en: Revision information
fi: Version tiedot

en: An explanation of the additions or updates being made to help other authors understand your motivations.
fi: Tehtyjen lisäysten tai muutosten kuvaus muiden käyttäjien avuksi.
