Override Node Options (7.x-1.12) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: The username %name does not exist.
gl: O/A usuario/a %name non existe.

en: Log message
gl: Mensaxe de rexistro

en: You have to specify a valid date.
gl: Debe especificar unha data válida.

en: Create new revision
gl: Crear nova revisión

en: comment
gl: comentario

en: Revision information
gl: Información da revisión

en: An explanation of the additions or updates being made to help other authors understand your motivations.
gl: Unha explicación das adicionais ou actualizacións que se fixeron para axudar a que outros autores entendan as súas motivacións.
