Override Node Options (7.x-1.12) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: The username %name does not exist.
hi: सदस्यनाम %name उपलब्ध नहीं है।

en: Log message
hi: लॉग संदेश

en: You have to specify a valid date.
hi: आपको एक सही तारीख स्पष्ट करनी होगी।

en: Create new revision
hi: नए संशोधन बनाएँ

en: comment
hi: कमेन्ट

en: Revision information
hi: संशोधन जानकारी
