Override Node Options (7.x-1.12) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: The username %name does not exist.
hr: Korisničko ime %name ne postoji.

en: Log message
hr: Poruka zapisnika

en: You have to specify a valid date.
hr: Morate navesti valjani datum.

en: Create new revision
hr: Stvori novu reviziju

en: comment
hr: komentar

en: Revision information
hr: Informacija o reviziji

en: An explanation of the additions or updates being made to help other authors understand your motivations.
hr: Pojašnjenje dodataka ili nadogradnji koje bi drugim autorima ili korisnicima trebalo pomoći razumjeti administraciju sadržaja i vaše motive.
